Jednotlivé řady matrací FlexyFlex

Řada Premium matrací FlexyFlexŘada Premium – luxusní materiály, komfort i výška

Prémiové matrace s řadou naprosto jedinečných benefitů. Pro jejich výrobu se používají ty nejluxusnější materiály a nejdokonalejší technologie. Při spánku i relaxaci dokážou vytvořit zcela výjimečnou rovnováhu mezi pohodlím a oporou. Díky tomu se budete ráno probouzet ve skvělé tělesné i duševní kondici a také v dobré náladě. Váš spánek bude intenzivní a dokonalý. Luxusní dojem násobí precizní řemeslné zpracování i v těch nejmenších detailech.

Do této řady patří matrace: Double Comfort, Mythology Soft, Signoria, Galaxy, Bio Cotton Soft a Infinity.

Řada Comfort matrací FlexyFlexŘada Comfort – ideální poměr kvality a ceny

Nabízí široký výběr matrací různých konstrukcí i tuhostí. Byly vyvinuty a vyrobeny ze špičkových materiálů pro zajištění nejlepšího pohodlí a výjimečných ortopedických vlastností. Některé matrace z této řady jsou tzv. partnerské. Nabízejí možnost používat buď každou stranu s jinou tuhostí, popřípadě se vyrábějí přímo ve verzích soft a hard. Mnohé ji umožňují ještě upravovat, protože kombinují paměťovou pěnu v jádru i v potahu.

Do této řady patří matrace: Micro Springs, Format, Sanadream, Silk, Cool Memory, Onda Form, Memory Night Gel, Anti Mite Soft, New Giglio Plus Soft, New Giglio Plus Hard, New Giglio Soft a New Gigilo Hard.

Řada Active matrací FlexyFlexŘada Active – maximální spokojenost za minimální náklady

Ekonomická řada kvalitních matrací určených nejen pro děti či příležitostné spaní, ale také pro pohodlné a zdravé spaní po celý rok. Garantuje použití certifikovaných materiálů v jádru i potahu matrací a jejich schopnost vytvořit pro tělo během noci dokonalé podmínky. Spánek je díky tomu klidnější a kvalitnější.

Do této řady patří matrace: Doubleflex, Dream Comfort, Relax a Natural Bamboo.

 

fotografie-z-vyroby-flexyflex-male