Jednotlivé řady matrací FlexyFlex

Řada Premium matrací FlexyFlexŘada Premium – luxusní materiály, komfort i výška

Prémiové matrace s řadou naprosto jedinečných benefitů. Pro jejich výrobu se používají ty nejluxusnější materiály a nejdokonalejší technologie. Při spánku i relaxaci dokážou vytvořit zcela výjimečnou rovnováhu mezi pohodlím a oporou. Díky tomu se budete ráno probouzet ve skvělé tělesné i duševní kondici a také v dobré náladě. Váš spánek bude intenzivní a dokonalý. Luxusní dojem násobí precizní řemeslné zpracování i v těch nejmenších detailech.

Do této řady patří matrace: Double Comfort, Mythology Soft, Signoria, Galaxy, Bio Cotton Soft a Infinity.

Řada Comfort matrací FlexyFlexŘada Comfort – ideální poměr kvality a ceny

Nabízí široký výběr matrací různých konstrukcí i tuhostí. Byly vyvinuty a vyrobeny ze špičkových materiálů pro zajištění nejlepšího pohodlí a výjimečných ortopedických vlastností. Některé matrace z této řady jsou tzv. partnerské. Nabízejí možnost používat buď každou stranu s jinou tuhostí, popřípadě se vyrábějí přímo ve verzích soft a hard. Mnohé ji umožňují ještě upravovat, protože kombinují paměťovou pěnu v jádru i v potahu.

Do této řady patří matrace: Micro Springs, Format, Sanadream, Silk, Cool Memory, Onda Form, Memory Night Gel, Anti Mite Soft, New Giglio Plus Soft, New Giglio Plus Hard, New Giglio Soft a New Gigilo Hard.

Řada Active matrací FlexyFlexŘada Active – maximální spokojenost za minimální náklady

Ekonomická řada kvalitních matrací určených nejen pro děti či příležitostné spaní, ale také pro pohodlné a zdravé spaní po celý rok. Garantuje použití certifikovaných materiálů v jádru i potahu matrací a jejich schopnost vytvořit pro tělo během noci dokonalé podmínky. Spánek je díky tomu klidnější a kvalitnější.

Do této řady patří matrace: Doubleflex, Dream Comfort, Relax a Natural Bamboo.

 

fotografie-z-vyroby-flexyflex-male

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení