Náš příběh

Ve světě zdravého spánku je značka FlexyFlex již téměř 50 let synonymem pro originalitu, inovaci a špičkovou kvalitu.

Po celou tuto dobu je přitom spojena se jménem jednoho muže, s jeho zkušenostmi, nadšením a také hledáním a objevováním nových řešení pro dokonalý lidský spánek.

Zakladatel FlexyFlexu pan Bruno Cecconi je přesvědčen, že za úspěchem značky stojí nejen dlouholeté zkušenosti a jedinečné produkty, ale také osobní vztahy s klienty a prodejci. Pro ty je firma schopna vytvářet kolekce matrací takříkajíc na míru budoucích uživatelů. I díky tomu dnes tuto značku vyhledávají zákazníci ve 26 zemích světa.

FlexyFlex je pro ně zárukou špičkových technologií, kvality používaných materiálů a dokonalého zpracování i v těch nejmenších detailech. Pro řadu matrací přitom firma vyvinula ve své době zcela ojedinělé postupy a výzkumem a vývojem nových materiálů, technologií i konstrukčních řešení se zabývá takřka nepřetržitě.

Zodpovědný je i její přístup k životnímu prostředí. Veškeré procesy v moderním výrobním závodu v toskánském Pratu jsou maximálně šetrné vůči přírodě.

Matrace FlexyFlex jsou díky ortopedickým vlastnostem schopny vytvořit pro lidské tělo během spánku dokonalý komfort a pohodlí. Použité materiály splňují veškeré evropské normy a klidný a ničím nerušený spánek zaručují také alergikům či astmatikům. FlexyFlex svým výrobkům věří, protože pro jejich kvalitu dělá maximum. Bez nadsázky je možné říct, že brány závodu neopustí matrace, které by se během výrobního procesu přímo nedotkla ruka některého ze zaměstnanců. I proto může garantovat, že si matrace FlexyFlex zachovají své vlastnosti po dobu až 10 let.

Zakladatel firmy FlexyFlex Bruno Cecconi (uprostřed) společně s obchodním týmem FlexyFlex Itálie a Česká republika.

Zakladatel firmy FlexyFlex Bruno Cecconi (uprostřed) společně s obchodním týmem FlexyFlex Itálie a Česká republika.