O FLEXYFLEX

fabrikaFirma FlexyFlex vznikla v Itálii v roce 1973 s jediným cílem: zajistit nejlepší odpočinek pro své klienty díky konstantnímu výzkumu, vývoji a inovacím s využitím nejlepších materiálu, pokročilých technologií a odbornému italskému zpracování.

Náš úspěch je založen na dlouholetých zkušenostech, excelentních produktech, pozornosti k detailům a osobnímu vztahu s klienty a prodejci. Vyrábíme specializované spací systémy, kde se protínají rozdílné požadavky jednotlivých zákazníků s náročeným testováním a důslednou kontrolou.

Vyrábíme matrace z paměťové pěny, 100% čisté latexové pěny, pěny vyvinuté s využitím přírodních esencí, pěny ohnivzdorné, a také z tradičních pružin, nezávislých taštičkových pružin a mikropružin. Pro vnější potahy používáme velmi kvalitní elastické materiály s využitím inovativních technologií jako například Coolmax, Bayscent, Bioceramic, Sanifresh a Ginko Biloba.

HISTORIE FLEXYFLEXU

Společnost FlexyFlex byla založena v roce 1973 ve skladu pod domem pana Bruna Cecconiho - zakladatele FlexyFlexu.

Počáteční produkce byla zaměřena pouze na jediný existující typ matrací, kterými byly v té době matrace pružinové. V tomto období vznikala poptávka po matracích FlexyFlex převážně u místních obyvatel. V polovině 80. let se výroba začala zabývat produkcí dalších typů matrací a inovativním vakuovým balením. Díky této novince v balení matrací se spustil vývoz matrací po celém světě. Chloubou společnosti byla možnost optimalizovat náklady na dopravu díky vakuovému balení, které umožňuje snížení objemu produktu o 90 % a zároveň zaručuje maximální hygienu a šetrnost k životnímu prostředí.

V 90. letech se firma přestěhovala do míst současného působení a začala rozvíjet svou nabídku matrací. Výroba je založena především na vysoce kvalitních materiálech. Od roku 2000 společnost FlexyFlex stále rozšiřuje své obzory. Hlavním zdrojem se stávají zahraniční klienti. FlexyFlex své výrobky vyváží do více než 26 zemí světa.  

Hlavními rysy FlexyFlexu jsou:
- zakázková výroba 
- přizpůsobování výrobku osobním potřebám zákazníka
- důraz na detail
- neustálé inovace
- stálé vyvíjení nových materiálů

FlexyFlex od svého vzniku vytváří každý svůj výrobek ve městě Prato, v blízkosti Florencie (Toskánsko). Firma FlexyFlex zaměstnává pouze kvalifikovaný italský personál. FlexyFlex se stal oblíbeným pro svoji schopnost přizpůsobení se. Většina zákazníků má jasně danou představu o produktu, který chce koupit.

Výroba, která podstupuje náročné testování, důslednou kontrolu a zaručuje použití 100% italských certifikovaných surovin, umožňuje zajistit až 10letou záruku na proležení.